Hakkımızda

Home Hakkımızda
Teknik Metal Pres

Hakkımızda

TEKNİK PRES, 1998 yılında saç, pres baskı ,metal ve kalıp imalatı fason işleri yapmak üzere Özcan ve Özkan ABUKAN Kardeşler tarafından Topçular –Eyüp/İst. Paşmakçı San.Sitesinde 35m2’lik küçük bir atölye olarak kurulmuştur. Özverisi ve heyecanıyla ve sürekli gelişen bir profil sergileyen TEKNİK PRES, 2012 yılında Topçular Üretmen İş Merkezindeki yeni yerine 350 m2’lik kapalı alanda 10 kişilik tecrübeli ekibi ve Son teknolojiye sahip makine parkuruyla 10 tondan 150 tona kadar kesme-sıvama kalıpları 500'lük 300’lük ve 200’lük doğrultmalı servo sürücülerle istenilen boyda ve istenilen adette siz değerli müşterilerine fason üretimi yapmaktadır. Başlıca üretim yaptığımız sektörler; Otomotiv, Beyaz Eşya, Elektrik-Elektronik, Madeni Eşyalar, Yapı ve Enerji grubu ve bir çok alt sektör olmak üzere sınıflandırılabiliriz. TEKNİK PRES, Üretim kalitesinden ödün vermeden ilk günkü heyecan ve özverisiyle “Kaliteli ürünler, Güvenilir Hizmet” anlayışı ile sektörüne ve ülkesine değer katmaya, müşteri memnuniyeti ile birlikte sizlerin güveniyle büyümeye devam edecektir.
İmalat ve Çalışma Prensiplerimiz

Neden Biz?

Kurulduğu günden bu yana gelişimini sürdüren Teknik Pres, üretim parkurunu yeni makina alımları ile genişletmeye devam ediyor.

Planlı Çalışma

Üretim ailemize yeni eklenen makina ile üretimimizi artırmayı ve yeni hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Yaygın Tedarik

Teknik Pres’a artık dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz. www.teknikpresmetal.com olarak yayına başlayan web sitemiz üzerinden imalathanemizi, yaptığımız işleri inceleyebilirsiniz.

33+ Yıllık Tecrübe

  • Hatasız Pres
  • Planlı Çalışma
  • Kreatif Çalışmalar
  • Mükemmel Sonuç

Dahiyane Fikirler

Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile sürdürdüğümüz çalışma politikamızı yeni alınan makinamız sayesinde daha da ilerilere taşımayı hedefliyoruz.

Değerlendirme

İnteraktif özelliklere sahip olan yeni web sitemiz aynı zamanda responsive özelliği sayesinde cep telefonlarına ve tabletlere uyumluluğu ile de klullanım kolaylığı sağlıyor.